mobirise.com

SİTE VE TOPLU KONUT
GÜVENLİK KAMERA SİSTEMİ

PROFESYONEL ÇÖZÜMLER VE DAHASI..

Projelendirme

    Büyüyen ve yaşam standartları artan toplumların yeni barınma şekilleri Siteler, toplu konutlar ve Rezidanslar ile karşılanmaktır. Büyüyen barınma ve yaşam alanlarının güvenlik sorunlarına en büyük çözüm Kamera Sistemleri ve Geçiş Kontrol Sistemleri ile çözüm üretilmektedir.

*Sistemin sorunsuz çalışması için en önemli aşama taleplerin alınarak doğru projelendirilmenin yapılması ile başlar.
Firmamız proje çalışmalarında öncelikli olarak yazılı ve sözlü şekilde sistemden beklentilerinizi alarak doğru ürün seçimi yapmaktadır.
Seçilen ürünlere göre alt yapı projesi çıkartılarak müşterinin onayı beklenir gerekli durumlarda projenin müzakeresi yapılır..

Uygulama

           Projenin büyüklüğü ve kullanılacak ürünlere göre alt yapı çalışması çevreye minumum zarar vererek titizlikle yapılmalıdır. Tercih edilen ürünlerden maksimum verim alınabilmesi için altyapı çalışması büyük önem arz etmektedir.

Geniş Kapsamlı bir alt yapı daha sonra ilave edilebilecek Turnik Geçiş sistemleri, Otopark Sistemleri  (HGS , KGS vb. ) ve açık alanda kablosuz Wi-Fi İnternet paylaşımına imkan sağlayacaktır, her hangi bir alt yapı masrafı çıkarmayacaktır.


Sistem Odası

Büyük projelerde yapılan çalışmanın iyi yönetilebilmesi için merkezi bir sistem odasına ihtiyaç vardır. Sistem odasına bağlı olarak farklı giriş çıkış noktalarında da kontrol ve izlme yapılması mümkündür.
Sistemin    elektrik arızalarından kaynaklı zarar görmemesi ve  hizmetin kesintiye uğramaması için cihazlar mutlaka UPS ile desteklenmelidir.

Proje çalışmalarınız için firmamız ile irtibata geçebilirsiniz.