mobirise.com


TEKNOKUR BİLG. ELEK. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

FAALİYET ALANI
Kısa adı TEKNOKUR olan TEKNOKUR BİLG. ELEK. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. teknolojik bilgi ve deneyimi ile teknolojik kurulumlar konusunda üretim ve ticaret hizmetlerinde bulunmak üzere kurulmuştur. Proje, bilgi işlem, elektronik, iklimlendirme gibi geniş yelpazede Kamu ve Özel kuruluşlara hizmet vermektedir.
KALİTE POLİTİKAMIZ
Sürekli gelişme anlayışı ile yurt genelinde yerel yönetimlere ve özel sektör kuruluşlarına elektronik ve elektro mekanik sistemleri sorun çözücü paketler halinde sunmak, pazar ağını oluşturmak, kendi alanımızda müşterilerin özel tercihi olmak, bilgi teknolojileri sektöründe, tüm gelişmeleri yakından takip eden ve uygulayan bir organizasyon olarak, bu alanda rekabet gücü sağlamak, sürekli eğitim ve araştırma programları ile kalite bilincini geliştirmektir.

MİSYONUMUZ
Sürekli gelişen bilgi-işlem ve bilgi teknolojileri alanında AR-GE çalışmaları ağırlıklı olmak üzere her türlü alt yapı, teknik işleyiş, ve proje bazında hizmet veren, danışmanlık yapan, ve bu alanda yurt içi ve yurt dışında kabul gören bir kuruluş olmaktır. İnsanlara yaşam kolaylığı sağlayacak teknolojik gelişmeleri takip ederek elektronik sistemleri tasarlamak, üretmek, kurmak, bakım ve onarımlarını yapmak, müşterilerin istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda revize ederek kullanım alanını genişletmek ve yaygınlaştırmaktır.

VİZYONUMUZ


Kamu kurumları ve özel kuruluşlar için elektronik ve bilişim alanlarında tetkik, proje, sistem kurulumu, teknik destek ve danışmanlık hizmetlerinde en etkin otorite sıfatı ile çalışan bir kurum olmak, bilgi teknolojileri ve elektronik sistemleri alanında yurt içi ve yurt dışında rekabet edebilir bir isim ve marka olmaktır.