Web Site Builder

KAMERA SİSTEMİ

PROFESYONEL ÇÖZÜMLER VE DAHASI..

GÜVENLİK KAMERA SİSTEMLERİ

           Hayatımızın önemli bir parçası olan güvenlik, artık en önemli ihtiyaçlarımız arasına girmiş bulunmaktadır. Bir çok adli olayın aydınlanmasına olanak sağlayan güvenlik kamera sistemleri işletmeniz ve evlerinizin 7/24 izlenmesi ve korunmasına katkı sağlar.

Suçu önlemede caydırcılık

         Kamera sistemleri öncelikle caydırıcılığı ile tercih sebebidir. Hırsızlık, gasp, saldırılar vb. suçların işlenmesinde suçluları iki kez düşündüren bir güvenlik önlemidir. Uzun süreli kayıt imkânlarının gelişmesine paralel olarak artan video kalitesi sayesinde gece ve gündüz görüntülerin net olarak alınabilmesi güvenlik sisteminin amaçlarına hizmet etmektedir. Özellikle büyük işletmeler, toplu yaşam alanları ve kalabalık insan trafiğinin olduğu mağazalarda önemi daha bir yüksektir. Büyük mağazalarda sağladığı caydırıcılık çok önemlidir. Turistik tesisler ve alışveriş mağazalarında müşteriye güven vermektedir..

7/24 Destek

            Profesyonel teknik ekibimizle keşiften montaja ve sonrasındaki destek hizmetlerimize kadar kaliteli ve sorunsuz bir hizmet sunma anlayışı ile işimizi çok ciddiye almaktayız. Kurulum sonrası 1 yıl ücretsiz teknik destek hizmeti vermeye devam ediyoruz. Güvenlik sistemleri, ona ihtiyaç duyduğunuz anda size cevap verebilmesi için ihmal edilmemesi gereken önemli sistemlerdir ve asli görevini kesintisiz yerine getirmesinde sorun yaşanmaması için destek olmaktayız.